Top
Podążaj tropem kryminalistyki i rozpocznij z nami współpracę... Publikuj, działaj, zyskuj! czytaj więcej
Nasza działalność budzi coraz większe zainteresowanie. Ty również możesz podążyć tropem kryminalistyki. Spośród oferowanych przez nas form współpracy wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Promuj własne przedśwzięcia, zdobywaj doświadczenie oraz twórz wraz z nami „Wiedzę Kryminalistyczną”.

Portal Kryminalistyka

Rozwijaj swoje zainteresowania i dziel się zdobytymi doświadczeniami z miłośnikami kryminalistyki i nauk pokrewnych. Publikując swoje artykuły na portalu Kryminalistyka, stajesz się częścią zespołu tworzonego przez ludzi z pasją.


„Wiedza Kryminalistyczna”

„Wiedza Kryminalistyczna” otwiera drzwi do świata nauk kryminalistycznych. Podziel się z nami swoimi badaniami i rozważaniami, by dołączyć do wąskiego grona teoretyków i praktyków, którzy ten świat rozwijają.


Stowarzyszenie Inicjatyw Kryminalistycznych

Twoją pasją jest kryminalistyka, a żywiołem działanie? Dołącz do Stowarzyszenia Inicjatyw Kryminalistycznych – zaangażuj się w realizowane przez nas projekty mające na celu rozwijanie wiedzy kryminalistycznej lub skorzystaj z naszej pomocy w realizacji własnych pomysłów.

Patronat

Realizujesz ciekawy projekt i zależy Ci na jego prestiżu? Chętnie weźmiemy Cię pod swoje skrzydła, obejmując planowane przez Ciebie wydarzenie Honorowym Patronatem Stowarzyszenia Inicjatyw Kryminalitycznych lub Patronatem Medialnym portalu Kryminalistyka.

Mecenat

Zależy Ci na tym, aby Twoja działalność zyskiwała coraz większy rozgłos i uznanie? Postaw na ludzi z pasją. Ciekawe konkursy, inspirujące badania i kreatywne projekty rozwijające nauki kryminalistyczne zyskają na znaczeniu dzięki Twojemu wsparciu.


Wybierz najlepsze rozwiązanie i skontaktuj się z nami,
pisząc na adres: redakcja@kryminalistyka.org.pl.

Możesz też wypełnić nasz formularz.

kontakt